Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Liczniki rzędów- Drops Plus

Liczniki rzędów- Drops Plus
Liczniki rzędów- Drops Plus

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 11,80 zł
szt.

Liczniki rzędów

Narzędzia wykorzystywane w każdej pracy i przy każdym zadaniu, mogą mieć decydujące znaczenie dla powodzenie planowanych działań. Dlatego zawsze warto korzystać ze sprawdzonych i rekomendowanych rozwiązań dla danego celu – w przypadku dziergania i szycia dzianin czy samodzielnego projektowania garderoby również. Za w pełni wygodną i komfortową pracę z różnego rodzaju materiałami, nićmi czy włóczkami, w największym stopniu odpowiadają takie przyrządy i nieodłączne wyposażenie krawca, jak druty pomocnicze, szydełka specjalistyczne czy liczniki rzędów. Całe to obowiązkowe wyposażenie znajdą Państwo na wirtualnych stronach naszego sklepu.

Liczniki rzędów to pomoc dla amatora i profesjonalisty

Zarówno profesjonalista od lat pracujący przy różnego rodzaju dzianinach i ubiorach, jak i kompletni amatorzy zdobywający dopiero umiejętności i doświadczenie w samodzielnym wyszywaniu i tworzeniu ubrań, docenią z pewnością liczniki rzędów, które posiadamy w swoim asortymencie. Są to urządzenia o bardzo prostej budowie – składające się z dwóch obracanych ręcznie liczników.

W ten sposób podczas każdego rodzaju robótek ręcznych zachować można porządek w swojej technice i odpowiednie rozłożenie kolejnych oczek. Wszystko po to, aby na sam koniec projektu nie było żadnych niedociągnięć i konieczności poprawek – liczniki rzędów pozwalają na nieustającą kontrolę postępujących prac i szybkie wychwycenie ewentualnych pomyłek lub błędów. Na pewno docenią to przede wszystkim amatorzy, którzy dopiero się uczą i to przy ich robótkach ręcznych najczęściej dochodzi do drobnych pomyłek, których na pewno może być mniej, jeśli prawidłowo podliczy się już przygotowane rzędy.

Wymagający produkt dla wymagających

Oferowane przez nas liczniki rzędów nie należą do szczególnie skomplikowanych konstrukcji, co ma swoje dwie ogromne zalety, a mianowicie – liczniki w naszym asortymencie praktycznie się nie psują, nie wymagają zasilania i są całkowicie ręcznie sterowane. Najczęściej wybierane przez Państwa w naszym sklepie, a przez to cieszące się niezmiennym zainteresowaniem i popularnością modele, to przede wszystkim:

  • Drops Plus – dostępne w różnych wariantach kolorystycznych

Można je zabrać ze sobą wszędzie i z powodzeniem zmieszczą się także do podróżnego przybornika do szycia, jeśli będą Państwo chcieli zabrać go ze sobą np. na wyjazd. Wiele osób relaksuje się i wypoczywa przy robótkach ręcznych, dlatego proponowane przez nas liczniki rzędów są proste w obsłudze, nie wydają z siebie głośnych odgłosów i można je z powodzeniem umiejscowić w najwygodniejszej dla krawca pozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl